סיפורים

הדר בחורה בת 26 והמטרה שלה הייתה להיות מאושרת ולמצוא זוגיות, אחרי תהליך ארוך ועמוק של עבודה על אמונות מעכבות שניהלו אותה, רגשות, פרשנות מוטעת על אנשים ומצבים ופחדים.

רינה וצחי בני זוג בני 40 נאים ומשכילים, אך לא יודעים לתקשר, כל אחד מהם רואה, שומע ומרגיש את הארועים בצורה אחרת וכמובן מגיב אחרת, רינה עושה פרצופים ושותקת וצחי צועק ומדבר אליה לא יפה.

בתהליך משולש של מפגשים זוגיים ופרטניים, עבודה על חמשת החוזים הסמויים והגלויים בזוגיות:

תקשורת, תפיסות, מיניות, כסף והילד/ה שהייתי התחיל לבצבץ שינוי.

רום בחור בן 31 הגיע לתהליך בהמלצת אימו, היתה לו משרה מכובדת, דירה, הון עצמי, ייחוס משפחתי אך לא היה לו את עצמו. רום הרגיש בדידות גדולה ובתקופה האחרונה קיבל הרבה דחיות בדייטים ובמערכות יחסים קצרים שבהם היה.

עם תהליך מסודר, משימות הביתה, עבודה שורשית עם NLP שבה ניקנו רגשות שליליים, חסמים והרגלים שליוו אותו עוד מהילדות שלו וכלים.

רום למד להכיר את עצמו, השתמש בחוזקות ובמשאבים הרבים שהיו לו.

רום יצא לחופשי מול עצמו וכמובן מול העולם והכיר בת זוג איכותית ומתאימה כמו שחיפש במשך הרבה שנים והיום הם חוגגים שנת נישואין ראשונה.

רינה וצחי עברו תהליך זוגי ופרטני שבסיומו קיימו תקשורת פתוחה וקרובה, נוצרה בינהם אינטימיות, החלו להתנהל כלכלית באופן מסודר ומאוזן, שחררו את משקעי העבר יצאו לחיים חדשים שהם לומדים להתאהב מחדש ולהצית את הניצוץ שחיבר בינהם.

הדר אחרי התהליך חיה בשלום, עם איזון פנימי, סיימה לימודים אקדמאים וקיבלה הצעת נישואין מבחור מקסים שאיתו היא יוצאת כשנה.

כמובן שסיפורי ההצלחה האלה הם מזעריים ,מפאת כבודם והדיסקרטיות של הנוגעים בדבר התיאורים הם קצרים ושטחים, אך התהליכים הם לידה מחדש!

אל תוותרו על עצמכם "תמיד יש עוד אפשרות לבחירה" (הנחת יסוד NLP)

לכל התהליכים אני "תופרת חליפה" בהתאם לצרכים של האדם/האישה/הזוג/הנער/ה שיושבים מולי ובכל תהליך אני משתמשת בכלים, טכניקות ותכנים מעולמות האימון, הייעוץ, ההנחיה, תדרים, NLP

"הארגיה זורמת לאן שתשומת הלב מופנית" (הנחת יסוד NLP)